Transfer #1

Technika transferowania  otwiera możliwość przeniesienia każdego napisu, obrazka czy zdjęcia na dowolny przedmiot i korzystam z tej możliwości bardzo często. Od kiedy odkryłam technikę transferu rzadko  kupuję prezenty, w podarunku najczęściej tworzę przedmioty ze zdjęciami: zakładki, podkładki, zegary, obrazki albo pudełka. Takie prezenty myślę, że bardziej cieszą, bo są  osobiste i niepowtarzalne. W Art-Piaskownicy pojawiło się wyzwanie dotyczące tej techniki i aż trudno mi się zdecydować, które prace na to wyzwanie zgłosić. Nie wszystko też zgłosić mogę, bo nie każdy  chce, żebym publikowała prace ze zdjęciami jego rodziny, czy dzieci – co jest dla mnie oczywiście zrozumiałe.  Sama często mam dylemat, czy publikować twarz mojego dziecka. Robię to bardzo rzadko, jestem ciekawa jaka jest wasza postawa wobec tego tematu?

Czas na zgłoszenie się do wyzwania. Jakiś czas temu przygotowałam zawieszkę na ścianę z okazji rocznicy ślubu przyjaciół. Na zawieszce umieściłam wszystkich członków ich rodziny:

Pracę zgłaszam na wyzwanie Art-Piaskownicy: TECHNIKI „transfer”

7 thoughts on “Transfer #1

  1. Fantastyczna praca i świetny pomysł na oryginalny prezent rocznicowy 😉 Dziękuję za udział w wyzwaniu Art-Piaskownicy, pozdrawiam i życzę powodzenia. Inka-art DT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *