Piano & ballet dancer

Przedstawiam obraz mixed mediowy (30x40cm), który powstał… z przypadku:) Zanim pojawiła się baletnica na całym obrazie poprzyklejane były sznurki zakończone motylami z papieru nutowego. Myślałam, że to dobry pomysł, ale po krytycznym przyjrzeniu się pracy stwierdziłam, że wyszło bardzo źle. Obrazek przeleżał kilka tygodni, aż w końcu zdarłam te motylkowe sznurki (szkoda mi było klawiatury, nad którą się napracowałam i tła). Po sznurkach zostały dziury, które mi się spodobały. Nakleiłam postrzępioną serwetkę z nutami, ale brakowało mi głównego motywu. W międzyczasie na grupie na facebooku ktoś pozbywał się swoich materiałów, które odkupiłam. W paczce znalazłam oprócz tego, co mi się od początku podobało również rzeczy, których sama bym nigdy nie kupiła, m.in. papier ryżowy z tą właśnie baletnicą. Pasowała mi tu idealnie!

Zdarza się Wam tak, że kupicie materiały, które zachwycają, a potem leżą i leżą, a coś nie tak oczywistego co np. trafia do paczki w gratisie potem zdobi najfajniejsze prace? Ja nie pierwszy raz tak mam:)

My mixed media picture is going to two challenges in Simon says stamp blog: https://www.simonsaysstampblog.com/mondaychallenge/?p=15845 and https://www.simonsaysstampblog.com/wednesdaychallenge/simon-says-anything-goes-60/

6 thoughts on “Piano & ballet dancer

  1. This is absolutely beautiful! I love the texture you created and how you incorporated piano keys into the artwork itself. The colors are really lovely, too, and the whole thing came together perfectly. Thank you for sharing your talents with us for this week’s Simon Says Stamp Monday Challenge!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *